Serkan'la Yeni Bir Gün
Serkan'la Yeni Bir Gün 10:00 - 13:00

Müzik Haberleri

Müzik dünyasının ilgi çekici haberleri için takipte kalın.

Cem Belevi'den Sesini Duymam Lazım

Cem Belevi'den Sesini Duymam Lazım

Cemiyet Gazinosu” ile büyük ses getiren Cem Belevi “Cemiyet Beach” konseptiyle birbirinden özel şarkılarını müzikseverlerle buluşturuyor. Yeni projenin açılışı “Sesini Duymam Lazım”la başlıyor. Belevi “Sesini Duymam Lazım” 19 Temmuz Cuma günü BLV & Sony Music Türkiye işbirliği ile tüm dijital müzik platformlarında yayınlanacak.

Bodrum'da Ajda Pekkan Rüzgarı

Bodrum'da Ajda Pekkan Rüzgarı

Süperstar Ajda Pekkan, Bodrum'da müzikseverlerle buluştu. Alkışlar eşliğinde programını noktalayan sanatçı, konuklarının yoğun isteği üzerine sahnesini yaklaşık 40 dakika uzattı.

Rastalı Gülben Ergen 'Nanik' Şarkısına Klip Çekti

Rastalı Gülben Ergen 'Nanik' Şarkısına Klip Çekti

Gülben Ergen 12 Temmuz'da çıkaracağı yeni şarkısı 'Nanik' için önceki gün kamera karşısına geçti. Klibi Elif Demiralp çekti.  Gülben Ergen'in Sezen Aksu imzalı şarkısı 'Nanik' İstanbul'da Balat'ın arka sokaklarında ve mekanlarında 12 saatte çekildi

Edda Dora Yeni Teklisini Yayınladı

Edda Dora Yeni Teklisini Yayınladı

Müziğin parlayan yıldızı Edda Dora üçüncü teklisi "Ne Hallerdeyim" i yayınladı. Arka arkaya yayınladığı şarkılarıyla müzikseverlerin beğenisini kazanan Edda Dora yeni şarkısıyla da listelere göz kırpıyor. Sözü ve müziği Berker Gökçe'ye düzenlemesi Elber Tutkuş'a ait olan şarkı, Kuşadası'nda Edda Dora  yönetmenliği ve Eren Yıldız görüntü yönetmeliğinde kliplendirildi

Ziynet Sali'den Yandım Ateşinle Yayında

Ziynet Sali'den Yandım Ateşinle Yayında

Türk pop müziğinin başarılı ismi Ziynet Sali yeni şarkısı 'Yandım Ateşinle' ile müzikseverlerle bir kez daha buluştu. Söz, müzik ve düzenlemesine Rıza Sarıtaş'ın imza attığı şarkının klip çekimleri Amerika'nın New York şehrinde yapıldı. Deniz Akel'in yönetmen koltuğunda oturduğu klip New York'un simge yapıları ve sokaklarında çekildi

Evdeki Saat Üretimlerine Devam Ediyor!

Evdeki Saat Üretimlerine Devam Ediyor!

Haziran ayına 'Biraz Ağladım' adlı parçasıyla başlayarak yeni parçalarının haberini veren Evdeki Saat üretimlerine hız kesmeden devam ediyor. Sanatçının beğenilere sunduğu yeni parçası 'Acı ve Istırap' eğlenceli ve bir o kadar da melankolik bir dans parçası olarak karşımıza çıkıyor. 'Acı ve Istırap' sanatçının çoğu parçasından daha sert ve elektronik bir çalışma. Parça, sanatçının şarkıya adını veren hissiyat ve duygularından arınmasını ve çıkış yolu aramasını konu alıyor. Parçanın aynı anda yayınlanan klibi 'Biraz Ağladım'da da olduğu gibi Baran Keskin yönetmenliğinde çekildi. Söz, beste, aranjman ve miksajında Eren Alıcı'nın yer aldığı parçanın mastering'i ise yine Emre Malikler'e emanet. Kapak fotoğrafı ise Göksu Yangın tarafından çekildi.

Gülben Ergen 'Nanik' ile Geliyor

Gülben Ergen 'Nanik' ile Geliyor

Bugüne dek 'Küt Küt', 'Kanıma Dokunuyor', 'Arka Sokaklar', 'Sandık Lekesi', 'İnsanlık Hali', 'Yasa', 'Yani', 'Mış Gibi', 'Yansın Bakalım', 'İnfilak' ve 'Bu Benim Hayatım' gibi 11 hit şarkısını seslendirdiği Sezen Aksu şarkılarıyla büyük başarılara imza atan Gülben Ergen'in 12. Sezen şarkısının adı 'Nanik'. Gülben Ergen yeni şarkısının adının 'Nanik' olduğunu ve Temmuz ayının 2'nci haftası müzikseverlerle buluşturacağını duyurdu.

Mert Demir Yeni Single Çalışmasını Yayınladı.

Mert Demir Yeni Single Çalışmasını Yayınladı.

Mert Demir, söz  müzik ve aranjesi kendisine ait olan 'Ölüyorum Anla' adlı yeni single'ını yayınladı.  Ünlü müzisyenin yine kendi imzasını taşıyan sevilen şarkıları gibi Mert Demir özgünlüğüne sahip olan şarkı, özlenen yaz enerjisini tatlı bir ezgiyle müzik dünyasına taşıyor

Ece Seçkin'in Yeni Teklisi 'Atmıyor Nabzım' Yazı Ateşleyecek!

Ece Seçkin'in Yeni Teklisi 'Atmıyor Nabzım' Yazı Ateşleyecek!

Türk pop müziğinin güzel yıldızı Ece Seçkin, çok beklenen albümü Spektrum'un ikinci teklisi "Atmıyor Nabzım" ile dinleyicilerini bir kez daha sarsmaya hazırlanıyor. Sözü ve müziği başarılı müzisyen Emrah Karakuyu'ya ait olan "Atmıyor Nabzım", Ece Seçkin'in enerjik ve iddialı yorumuyla hayat buluyor. Pop müziğin sınırlarını zorlayan şarkı, ritmik yapısıyla dikkat çekerken, dinleyicilere hareketli ve dinamik bir müzik ziyafeti sunuyor. Modern pop öğeleri ve geleneksel müziği dokunuşlarıyla harmanlanan "Atmıyor Nabzım," hem taze hem de tanıdık bir atmosfer yaratıyor. Şarkı, aynı zamanda duygusal derinlik taşıyan melodileriyle dinleyicileri kendine çekiyor. "Spektrum" albümünün ikinci teklisi "Atmıyor Nabzım"ın klibi, ünlü yönetmen Murad Küçük tarafından çekildi. Küçük, klipte kullanılan ileri seviye artırılmış gerçeklik teknolojisi ile izleyicilere gerçeküstü bir deneyim sunuyor. Ece Seçkin'in klipteki performansı ve kullanılan teknoloji, "Atmıyor Nabzım" ile pop müzik sahnesinde yeni bir standart belirliyor. Klipte Seçkin'in giydiği marjinal kostümler, ünlü tasarımcı Liam Der tarafından hazırlandı. Kostümler, fütüristik ve cesur detaylarıyla öne çıkıyor. Renkli ve dikkat çekici kostümler, Seçkin'in enerjik performansıyla mükemmel bir uyum sergiliyor.

Bahadır Tatlıöz'den Yeni Şarkı

Bahadır Tatlıöz'den Yeni Şarkı

Dönemin dikkat çeken en etkili ve üretken isimlerinden biri haline gelen müzisyen, söz yazarı, aranjör, klip yönetmeni ve prodüktör Bahadır Tatlıöz; yeni şarkısı ''Hain''i müzikseverlerle buluşturdu. Türk pop müziğinin duygu yüklü şarkılarının rehberi haline gelen Bahadır Tatlıöz; uzun süredir dinleyicilerinden gelen, ritmik, tempolu ama duygusu yüksek şarkı isteğini kırmayarak hızlıca hayata geçirdi. ''Hain''in sözü, müziği ve coşkulu düzenlemesi Bahadır Tatlıöz'ün kendisine ait olurken şarkı; bu yazın en etkili hit adayları arasında yerini alarak sözleriyle dinleyicisine içsel yolculuklarında farklı kapılar açacak. Türk pop müziğinin sınırlarını zorlayan ve durmaksızın üretmeye devam eden Bahadır Tatlıöz'ün yeni projesi ''Hain''in klibi Bodrum & Gündoğan & Gümüşlük bölgesinde 25 kişilik bir ekip eşliğinde çekilerek izleyicisine ulaştı. Sanatçının müzikal vizyonu ve sanatının evrensel görsel çekiciliği de klipte gözler önüne serildi.

Cem Belevi Üzümlü Kekim İle Sevenleriyle Buluştu

Cem Belevi Üzümlü Kekim İle Sevenleriyle Buluştu

Cem Belevi ; yaz projesi "Üzümlü Kekim ile müzikseverlerle buluştu. Şarkının söz ve bestesi başarılı popçu Cem Belevi' ye; aranjesi Emirhan Cengiz' e ait.
Klibin yönetmen koltuğunda ise Cem Belevi' nin son kliplerine imza atan Mustafa Özen'i görüyoruz. Klipte Cem Belevi' ye birlikte sinema filminde rol aldığı oyuncu arkadaşı Aslı Bekiroğlu eşlik etti. Ayrıca 30 cast oyuncusuda bu klibe renk kattı.

Berksan'dan Sen Yayında

Berksan'dan Sen Yayında

Türk Pop müziğin sevilen seslerinden Berksan yeni teklisi "Sen"i müzikseverlerle buluşturdu. Klip yönetmenliğini Mert Özkan'ın üstlendiği şarkının söz ve müziğinde kendi, düzenlemesinde ise Turaç Berkay imzası var.

Hande Yener'den Afrodizyak

Hande Yener'den Afrodizyak

Hande yener "Afrodizyak" isimli yeni albümünü sevenlerin beğenisine sundu.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni albümünde toplam 14 şarkı yer alıyor. "Afrodizyak" albümünün müzik direktörlüğünü Misha yaptı. Hande Yener, "Afrodizyak" albümünde Genco Ecer, Berksan, Tepki ve Negro ile birlikte çalıştı.

Büyük yorumcu kimliğinin yanında ilk defa kendi imzasıyla sözlerini yazdığı  'Belki' ve 'Öp' beni şarkılarıyla büyük beğeni alan ünlü pop ikonu bu şarkıları  hangi duygularla kaleme aldığının şöyle İfade etti. " 10 senedir şarkı yazamama durumum " Afrodizyak " albümümde kırdım.  Bu albümün benim için bu anlamda önemli çok büyük dedi.

Köfn'ün Heyecanla Beklenen 'Popstar' Adlı Albümü Yayında!

Köfn'ün Heyecanla Beklenen 'Popstar' Adlı Albümü Yayında!

Pop, elektronik-pop müzik türünün en önemli ikililerinden biri olan ve "Bi'Tek Ben Anlarım" şarkısı ile 2022 yılına damgasını vuran Köfn, 9 şarkılık "Popstar" albümünü müzik severlerin beğenisine sundu.

70'ler, 80'ler, 90'lar ve erken 2000'lerin pop, pop-synth sound'larının Köfn'in büyük dokunuşuyla harmanlandığı "Popstar" albümündeki şarkıların tüm söz ve bestesi Salman Tin'e ait. Prodüktör koltuğunda ise Bilge Kağan Etil var. Mix ve mastering ise Akın Erdem Kadız tarafından yapıldı.

Albümün çıkış şarkısı "Popstar"  pop müziğin tanımını yeniden yapılandırırken, dikkat çeken bir enerji ve dinamizmi sergiliyor. Hem eski nesillerin anılarını canlandıracak, hem de gençleri coşturacak şarkı, Samet Eruzun ve Ümit Şahin'in yönetmenliğinde çekilen klibiyle birlikte izleyiciyi görsel bir şölene davet edecek. 

Ziynet Sali'den Duy İstanbul!

Ziynet Sali'den Duy İstanbul!

Türk pop müziğinin yıldız ismi Ziynet Sali yeni single çalışması 'Duy İstanbul'la müzikseverlerle yeniden buluştu.

Düzenlemesi Ozan Doğulu'ya, söz ve müziği Umut Yaşar Sarıkaya ya ait olan şarkının video klibinin yönetmenliğini Mert Özkan ve Veli Kuzlu yaptı. Klip çekimleri İstanbul'un sembol mekanlarında yapıldı. Sirkeci Garı'nda başlayan çekimler Kız Kulesi'ni karşıdan gören Salacak Sahili'nde devam etti. Stüdyo çekimleri ile son bulan klipte 50 kişilik bir ekip çalıştı.

Melike Şahin & Ko Shin Moon düeti 'İsyan'

Melike Şahin & Ko Shin Moon düeti 'İsyan'

Melike Şahin'in, Fransız elektronik-akustik müzik ikilisi Ko Shin Moon ile birlikte kaydettiği, konserlerinde de sıklıkla seslendirdiği ve hayranlarının diline dolanan şarkısı 'İsyan'ın klibi yayında! Paris'te çekilen klipte, çok şık bir sofra etrafında toplanmış, doymak bilmeyen konuklar, ünlü şefin hazırladığı ve ölümsüzlük vadeden yemeği tatmak için sabırsızlanıyorlar; ne var ki Melike Şahin'in canlandırdığı esrarengiz varlığın, restorandaki müşterilere bir sürprizi var!

Klibi, Robin Lachenal ve Céline Sisteron çekti; Melike Şahin'e, şef ve komi rollerinde, Ko Shin Moon ikilisinden Niko Shin ve Axel Moon eşlik ediyorlar.

Can Oflaz Bu Kez 'Bi Anlamı Olmalı' Dedi

Can Oflaz Bu Kez 'Bi Anlamı Olmalı' Dedi

Adını ilk kez yaptığı cover'larla duyuran, yeni neslin sevilen şarkıcılarından olan Can Oflaz, yeni şarkısı 'Bi Anlamı Olmalı'yı dinleyicileriyle buluşturdu.

İlk albümünün beşinci şarkısı olan 'Bi Anlamı Olmalı', sanatçının yaşadığı sıkıntılı dönemden ilham alınarak yazılırken, her daim ümitli olmaya ve pozitif düşünce yapısının önemine vurgu yapıyor. Söz, müzik ve düzenlemesinde kendi imzası bulunan Can Oflaz, şarkıda elektronik öğeleri etkileyici bir şekilde müzikseverlere sunuyor.

Zeynep Bastık'tan Yeni Klip: 'Eyvah'

Zeynep Bastık'tan Yeni Klip: 'Eyvah'

Şarkılarıyla ve kendine özgü tarzıyla beğenilen Zeynep Bastık, yeni şarkısı "Eyvah" için kamera karşısına geçti. "Eyvah" 9 Haziran'da dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor…

Zeynep Bastık "Eyvah" şarkısını 12 Mayıs'ta Volkswagen Arena'da verdiği konserde seslendirmiş ve dinleyenlerden olumlu tepkiler almıştı. Bastık, şarkıya Melih Kun yönetmenliğinde geçen hafta klip çekti. Karaköy'de kiralanan, Tarihi 100 yıllık bir handa gerçekleşen çekimler 16 saat sürdü. 80 kişilik ekibin aralıksız çalıştığı klipte Zeynep Bastık'a Avustralya'da ve Türkiye'de modellik yapan Efe Çakar eşlik etti. Klipteki farklı görüntüsü için "Kendimi en beğendiğim halim" yorumunu yapan Zeynep Bastık "Eyvah"ı " 9 Haziran'da yayınlıyor.

Athena'dan Beklenen Soundtrack

Athena'dan Beklenen Soundtrack

Türk Rock Müzik tarihinin efsane gruplarından Athena, 'Kendi Yolumda' filminin müziklerine imza atmıştı. Filmde yer alan müzikler, yoğun istek üzerine müzikseverler ile buluşuyor. Albümde yer alan 'Dam Üstüne Çul Serer' şarkısı 2 Haziran'da muhteşem Athena yorumu ile tüm dijital müzik platformlarında yer aldıktan sonra 9 Haziran'dan itibaren de 'Haklıyız Kazanacağız', 'Aldırma Gönül', Mikail Aslan ile 'Mel Şi' ve Mustafa İpekçioğlu ile Gökhan Özoğuz'un yorumladığı sevilen anonim deyiş 'Şu Benim Divane Gönlüm' adlı eserler,  'Kendi Yolumda' filminde yer alan tüm tema müzikleriyle birlikte dinleyicisine ulaşacak.

Emir Can İğrek'in Yeni Albümü Yayında

Emir Can İğrek'in Yeni Albümü Yayında

Türkçe Pop'un başarılı erkek sanatçılarından Emir Can İğrek, 12 şarkıdan oluşan "Parti İptal" adlı yeni stüdyo albümünü müzikseverlerin beğenisine sunuyor.  

Albümün çıkış şarkısı "Çağır" 90'lar Türk Pop Müziği referanslı tınılarıyla, Emir Can İğrek dokunuşunun güçlü bir birleşimi. Dinleyiciler kendilerini bu yaz "Çağır" ın dans ritimlerine ve aşk çağrısına bırakacak.

"Parti İptal" albümünde yer alan "Bıçaklandım", "Zelzele Hanım", "Can Dostum" gibi kült olmaya aday Emir Can İğrek şarkılarıyla dinleyici, tıpkı eğlenceli bir partinin beklenmedik şekilde iptal olması gibi önce eğlence ve mutluluğu sonra hüznü bir arada hissedecek. Albümdeki tüm şarkıların söz ve bestesi Emir Can İğrek'e; düzenlemeleri ise Yiğit Avcı'ya ait. Albümün çıkış şarkısı "Çağır" ın video klibi  Mali Ergin yönetmenliğinde çekildi

Irmak Arıcı'dan Yeni Akustik

Irmak Arıcı'dan Yeni Akustik

Türk Pop Müziğinin genç ve başarılı isimlerinden Irmak Arıcı, akustik performansıyla müzikseverlere müzik ziyafeti yaşatmaya devam ediyor. Söz ve müziği Irmak Arıcı ve Kağan Kamitoğlu'na ait olan ''Bana Müsaade'' Irmak Arıcı'nın kendi Youtube kanalı üzerinden yayınlandı.

Güliz Ayla Sevenleriyle Buluşuyor

Güliz Ayla Sevenleriyle Buluşuyor

Güliz Ayla, 2022 yılında yayımladığı Al Yorgun Kalbimi sonrası yeni teklisi ''An'da''yı; 2 Haziran Cuma günü tüm dijital dünyada yayınlıyor.

Sözü ve müziğini aynı zamanda düzenleme ve prodüktörlüğünü de yapan Cihad Selamlar ile hazırlayan Güliz Ayla, şarkının video klibi ve yeni imaj fotoğraflarında Halil Güzel'le birlikte çalıştı.

Hayatını dolu dolu müzikle geçiren, albüm yerine artık dijital dünyanın işleyişine uygun olarak tekli şarkıları dinleyicisine sunan Güliz Ayla, 'her seferinde ilk albümünü yayınlıyormuş gibi heyecanlı olduğunu dile getiriyor. 

İrem Derici'den Akustik Albüm

İrem Derici'den Akustik Albüm

Sevilen sanatçı İrem Derici'nin yeni albümü "İrem Derici Ex'ten Next" dinleyiciyle buluştu. Derici dinlenme rekorları kıran şarkılarını bu albüm için akustik olarak yeniden yorumladı. Her hafta bir şarkı ve klibi yayınlanacak albümün sürprizi ise Onurr'un son albümünde seslendirdiği "Güya".
Türkçe pop dünyasının başarılı iki ismi Onurr ve İrem Derici bu kez "Güya"nın akustik versiyonu için bir araya geldi.

Ece Mumay'dan Tanrıça

Ece Mumay'dan Tanrıça

Kendine özgü yorumuyla müzikseverlerin severek takip ettiği Ece Mumay,' Affetmem' adlı teklisinden sonra hız kesmeden yeni single çalışmasını dinleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.
Söz ve müziği Ece Mumay imzası taşıyan 'Tanrıça'nın düzenlemesinde ise Semih Gönder imzası bulunuyor.

İzmirliler 2023’e Gülşen ile Girecek

İzmirliler 2023’e Gülşen ile Girecek

Şarkıcı Gülşen, yılbaşı gecesi İzmir'de Gündoğdu Meydanı'nda halka konser verecek.

Gülden Beklenen Şarkısı İle Sevenleriyle Buluştu

Gülden Beklenen Şarkısı İle Sevenleriyle Buluştu

Pop müziğin başarılı söz yazarı, besteci ve yorumcularından Gülden, uzun zamandır sevenlerinin beklediği duygusal şarkısını yayınlıyor.

İçimize mi Atalım, Güzelleşelim, Bu Saatten sonra çalışmalarından sonra Gülden, bundan yıllar öncesinde yazdığı şarkısını gün yüzüne çıkartıyor.

Gülden'in 2011 yılında yazdığı "Ne Söyledi Tanrı Sana" şarkısı vurucu sözleri ile müzikseverlerin kalbine işleyecek.

Söz ve müziği Gülden imzası taşıyan şarkının düzenlemesinde Osman Çetin, Mert Kemancı karşımıza çıkıyor. Şarkının klibi İzzet Başlak yönetmenliğinde oluşturulan özel bir platoda çekildi. Klipte görseller ile şarkıda anlatılan yalnızlık, acı, zorluklar ve terk edilmişliğe vurgu yapılıyor.


Tuğba Yurt'tan Delidir'i Yorumladı

Tuğba Yurt'tan Delidir'i Yorumladı

Geçtiğimiz ay Harbiye Açıkhava konseri veren Tuğba Yurt, konserde seslendirdiği ve kendisi için özel olan şarkıları sevenleriyle buluşturmaya başladı. Tuğba Yurt'un bu muhteşem konserden yayınladığı ilk şarkı ise Sezen Aksu imzalı "Delidir" oldu.

Tarkan'dan Yeni Single Geliyor

Tarkan'dan Yeni Single Geliyor

Tarkan, sözü müziği kendisine ait "Son Durak" adlı yeni şarkısını yakında yayınlayacağını duyurdu.

Sıla'dan Yeni Klip

Sıla'dan Yeni Klip

Sıla, "Şarkıcı" adlı albümünün ikinci video klibini sözü ve müziği kendisine ait olan "Kalksın Uyuyanlar" şarkısına çekti.

Rabia Tunçbilek’ten “Aşığım”

Rabia Tunçbilek’ten “Aşığım”

Rabia Tunçbilek, ''Benimle Kal'' projesinin hemen ardından "Aşığım" adlı yeni single çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu.

Şarkı Derya Uluğ'dan Azer Bülbül Şarkısı

Şarkı Derya Uluğ'dan Azer Bülbül Şarkısı

Derya Uluğ, Azer Bülbül Proje Albümü'nün ilk ve çıkış şarkısı, 'Sarışınlar Çat' adıyla viral olan 'Esmerin Adı Oya'yı yayınladı.

Aydilge'den Sözlerin Bittiği Yer

Aydilge'den Sözlerin Bittiği Yer

Aydilge "Sözlerin Bittiği Yer" adlı yeni şarkısını 7 Ekim'de yayınlayacak.

Ersay Üner'den Vazgeçtim

Ersay Üner'den Vazgeçtim

Ersay Üner'in yeni teklisi "Vazgeçtim" 23 Eylül Cuma günü müzikseverlerle buluşacak.

İdo Tatlıses'ten Yeni Şarkı

İdo Tatlıses'ten Yeni Şarkı

İdo Tatlıses'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Nerde?" isimli tekli çalışması, video klibiyle yayınlandı.

Zeynep Bastık ve Kozmos'dan Yeni Şarkı!

Zeynep Bastık ve Kozmos'dan Yeni Şarkı!

Zeynep Bastık ve Kozmos'un Hypers etiketi taşıyan 'Savaştım Harbiden' isimli şarkısı video klibiyle yayında.

Ferhat Göçer'den 'Enkaz' Yayında

Ferhat Göçer'den 'Enkaz' Yayında

Müziği Ferhat Göçer'e sözleri Neşe Seçil'e, düzenlemesi ise Sonay Yağız'a ait olan "Enkaz" yayında.

Temmuz Ayı En’leri Belli Oldu!

Temmuz Ayı En’leri Belli Oldu!

Müzik platformu Muud’un Temmuz ayının en çok dinlenen isimleri ve albüm listeleri belli oldu. Platformda, yerli sanatçılar listesinin ilk sırasında Megastar Tarkan yer aldı.

Edis'ten Yepyeni Şarkı!

Edis'ten Yepyeni Şarkı!

Edis beklenen yeni single çalışması "Yalancı"yı müzik dünyası ile paylaştı.

Zeynep Bastık'tan 'Ara'

Zeynep Bastık'tan 'Ara'

Türk pop müziğinin başarılı ismi Zeynep Bastık yeni şarkısı 'Ara'yla müzikseverlerle bir kez daha buluştu. Genç sanatçı, Fransız şarkıcı Nej'in 'Paro' şarkısına, Emrah Karakuyu imzalı Türkçe sözlerle yeni bir versiyon hazırladı. 

Tarkan'dan Yap Bi Güzellik!

Tarkan'dan Yap Bi Güzellik!

Megastar Tarkan'ın yeni şarkısı 'Yap Bi Güzellik' yayınlandı.

Ziynet Sali'den Bozulmuş Kalbim Yayınlandı

Ziynet Sali'den Bozulmuş Kalbim Yayınlandı

Semicenk & Ziynet Sali & İlkan Gunuc'un, Eva Records & DMC etiketiyle yayınlanan "Bozulmuş Kalbim" isimli tekli çalışması yayınlandı

Oğuzhan Koç Yeni Şarkısını Yayınladı!

Oğuzhan Koç Yeni Şarkısını Yayınladı!

Oğuzhan Koç, Aşk Beni Yendi isimli yeni şarkısını yayınladı.

Oğuzhan Koç'tan Yeni Şarkı!

Oğuzhan Koç'tan Yeni Şarkı!

Oğuzhan Koç, "Aşk Beni Yendi" adını taşıyan yeni şarkısını 24 Haziran'da yayınlayacak.

Melek Mosso'dan 'Vazgeç Gönlüm'

Melek Mosso'dan 'Vazgeç Gönlüm'

Melek Mosso, Orhan Gencebay şarkısı olan "Vazgeç Gönlüm"ü tüm dijital müzik platformlarında yayınladı.

Emir'den 'Gelme Yanıma' Yayınlandı!

Emir'den 'Gelme Yanıma' Yayınlandı!

Emir'in yepyeni şarkısı Gelme Yanima'yı yayınladı.

Sefo Çorlu'ya Geliyor!

Sefo Çorlu'ya Geliyor!

Sefo, 28 Mayıs’ta Çorlu Rap Festivali’nde sahne alacak.

Atiye'den 'Deli İşi' Yayınlandı!

Atiye'den 'Deli İşi' Yayınlandı!

Atiye'nin "Deli İşi" adlı yeni albümü yayınlandı. Albümün ilk video klibi "Dalgana Bak" isimli şarkıya çekildi.

Aleyna Tilki'den Aşk Ateşi!

Aleyna Tilki'den Aşk Ateşi!

Aleyna Tilki'nin bir dondurma markası için seslendirdiği şarkısı "Aşk Ateşi" yayınlandı.

Derya Uluğ 10 Milyon İzlenmeye Ulaştı!

Derya Uluğ 10 Milyon İzlenmeye Ulaştı!

Derya Uluğ, Serdar Ortaç'ın tribute albümünde yeniden yorumladığı 'Hadi Çal' şarkısının video klibi YouTube’da 10 milyon izlenmeye ulaştı.

Yüzyüzeyken Konuşuruz'dan Yeni Albüm!

Yüzyüzeyken Konuşuruz'dan Yeni Albüm!

Yüzyüzeyken Konuşuruz’un yeni albümü önümüzdeki haftalarda dinleyiciyle buluşacak!